بدون این 7%+ سود سهام وارد سقوط بعدی بازار نشوید

페이지 정보

profile_image
작성자 Tyson
댓글 0건 조회 14회 작성일 24-09-23 22:57

본문

تاجر استرس‌زده که در بازار سهام بحرانی، مفهوم سرمایه‌گذاری احساس ناامیدی می‌کند.
getty در چند هفته گذشته شاهد شلوغی بیشتری در بازارها بوده ایم. این یک بار دیگر نشان می‌دهد که چرا باید – به جرأت می‌گویم لازم است – صاحب یکی از کم نوسان‌ترین و پردرآمدترین سرمایه‌گذاری‌هایی باشیم که می‌شناسم.
من در مورد صندوق های پایان بسته (CEF) صحبت می کنم که گزینه های تماس را در پرتفوی خود می فروشند. من می دانم که به نظر می رسد کمی وجود دارد (شاید حتی برای برخی از مردم خطرناک است!) اما هر چیزی جز این نیست. این بازی‌های درآمدی فوق‌العاده، مانند هر ETF دیگری، در معرض سهام قرار می‌گیریم، اما با نوسانات کمتر و درآمد بیشتر!
یعنی واقعا چه کسی این را نمی خواهد؟ بیایید در اینجا به گزینه های خود بپردازیم.
صندوق‌های تحت پوشش به ما سهامی با درام کمتر (و درآمد بالا) می‌دهند صندوقی را تصور کنید که همه سهام S&P 500 را در اختیار دارد، اما با یک چرخش: این صندوق توسط سرمایه‌گذارانی که دوست دارند سهام آن را در آینده بخرند، پرداخت می‌شود. این «گزینه‌های» خرید به این معنی است که خریداران این حق سهام را در تاریخ آینده با قیمتی ثابت از صندوق خریداری خواهند کرد.
صندوق این ضمانت نامه را می پذیرد و برای انجام آن مبلغ نقدی دریافت می کند. این به نوبه خود، نوسانات صندوق را کاهش می دهد (زیرا بازده بیشتری را به صورت نقد دریافت می کند) و جریان درآمدی آن را افزایش می دهد، با پرداخت های +7٪ (و حتی بیشتر، همانطور که در یک ثانیه خواهیم دید) غیر معمول نیست.
بیشتر برای YOUWWE نتایج خام: برندگان و نمرات در 5 آگوست 2024 موندو دوپلانتیس برای نهمین بار رکورد جهانی خرک با میل را شکست و دومین مدال طلای المپیک را به عنوان معاون انتخاب کامالا هریس کسب کرد؟ 235,100 دلار در حال حاضر، میلیون ها بالقوه بعد؟ گروهی از صندوق ها به نام صندوق های تماس تحت پوشش به این صورت عمل می کنند. محبوبیت آنها افزایش یافته است، به طوری که برخی از شرکت ها، مانند سهام رکس، انواع جدیدی از ETFهای تماس تحت پوشش را برای پاسخگویی به تقاضای سرمایه گذاران، به ویژه برای درآمد، منتشر می کنند.
شرکت King Fang & Innovation Fairness Agio Income ETF (FEPI) نوعی بازدهی را ارائه می دهد که اکثر مردم را در مسیر خود متوقف می کند: در حالی که من این مطلب را می نویسم، 25.2% بازدهی دارد (اشتباه تایپی نیست!).
این بدیهی است که قابل دوام نیست و ریسک اصلی صندوقی مانند FEPI این است که سبد سهام آن کاملاً از 15 سهام فناوری شامل تسلا (TSLA)، Salesforce.com (CRM) و Amazon.com (AMZN) تشکیل شده است.
البته ما خواهان پرتفویی بسیار متنوع تر از آن هستیم - به همین دلیل است که ما انواع CEF ها را در سبد CEF Insider خود داریم، از صندوق های اوراق قرضه شرکتی و شهرداری گرفته تا صندوق های سهام و صندوق هایی که دارای تراست های سرمایه گذاری املاک و مستغلات هستند (REITs) ).
ارزش تنوع در حال حاضر نشان داده شده است، با فناوری - و به طور گسترده FEPI - اخیراً فشار فروش بیشتری را مشاهده کرده است. همانطور که در زیر می بینید، FEPI (به رنگ نارنجی) از S&P 500 (به رنگ بنفش) و معیار Applied science Blue-ribbon Sector SPDR ETF (XLK) در رنگ آبی، بالاتر از بالاترین سطح خود در سال گذشته قرار دارد.
تاخیرهای FEPI
Ycharts این تعجب آور نیست. صندوقی مانند FEPI قرار نیست برای مدت طولانی خریداری و نگهداری شود. اما بازده هنگفت آن ممکن است برخی از سرمایه گذاران را وسوسه کند که آن را راهی مطمئن برای بازنشستگی سریع می دانند.
با این حال، FEPI هنوز بهتر از سهام های فناوری عمل می کند. بنابراین به نظر می رسد که صندوق در برابر رکودها محافظت می کند.
راهی بهتر برای مدیریت ریسک رکود (و افزایش درآمد) خوشبختانه، دنیای CEF گزینه‌های بهتری را نسبت به FEPI (یا هر ETF، در این مورد) در اختیار ما قرار می‌دهد تا به مقابله با رکود و افزایش درآمد کمک کند.
یک مثال خوب، صندوق بازنویسی پویا نوین S&P 500 (SPXX) است که گزینه‌های تماس را در پورتفولیوی خود مانند FEPI می‌فروشد. اما همانطور که از نامش مشخص است، این کار را برای کل S&P 500 انجام می دهد.
نوسانات کمتر شاخص معیار و تنوع بیشتر، صندوقی را به وجود می آورد که احتمال سقوط آن به اندازه فناوری به تنهایی یا FEPI در یک بازار ترسناک کمتر است. مطمئناً، این تنوع با هزینه همراه است: SPXX کمتر از FEPI - 7.3٪ بازدهی دارد که من این را می نویسم - اما هنوز هم بیش از پنج برابر بازده متوسط ​​S&P 500 است.
این همچنین به عملکرد کلی بهتر ترجمه می شود، با SPXX (به رنگ آبی در زیر) از FEPI (به رنگ نارنجی) پیشی گرفته است، اما هنوز کمی عقب تر از S&P 500 (به رنگ بنفش) امسال است.
SPXX عملکرد بهتری دارد
YchartsSPXX به دلیل استراتژی تماس تحت پوشش خود کمی در بازار گسترده‌تر عملکرد ضعیفی داشت: در بازارهای رو به رشد، بهترین عملکردهای آن به آن خریداران گزینه فروخته می‌شود. همانطور که در سمت راست نمودار بالا می بینید، دارندگان SPXX در ازای آن، نسبت به کسانی که به سادگی این شاخص را نگه می دارند، افت سرمایه کمتری دریافت می کنند. و البته، درآمد بیشتری نسبت به S&P 500 دریافت می کنند.
بنابراین، اگر S&P 500 از اینجا بیشتر سقوط کند، SPXX مکانی است برای دریافت سود سهام 7.3 درصدی و مقداری قرار گرفتن در معرض این بازار ترسناک – اما نه قرار گرفتن در معرض کامل. و اگر بازار بهبود یابد، SPXX نیز به ما اجازه می‌دهد آن را بفروشیم و به عرضه کامل سهام برگردیم.
مایکل فاستر، تحلیلگر ارشد تحقیقاتی Contrarian Mindset است. برای ایده‌های درآمد عالی بیشتر، برای آخرین گزارش ما اینجا را کلیک کنید «درآمد تخریب ناپذیر: 5 وجوه مقرون به صرفه با سود سهام 10 درصد ثابت».
افشا: هیچ
Michael FosterFollowing من به مدت یک دهه به عنوان تحلیلگر حقوق صاحبان سهام کار کرده ام و بر تحلیل بنیادی کسب و کارها و استراتژی های تخصیص پورتفولیو تمرکز کرده ام. گزارش های من به طور گسترده توسط تحلیلگران و مدیران پرتفوی در برخی از بزرگترین صندوق های تامینی و بانک های سرمایه گذاری در جهان، با تریلیون ها دلار دارایی تحت مدیریت خوانده می شود. من از سال 1999 به دور دنیا سفر کرده ام و هیچ برنامه ای برای توقف ندارم. تاکنون در نیویورک، هنگ کنگ، لندن، لس آنجلس، سئول، بانکوک، توکیو و کوالالامپور زندگی کرده ام. من دکترای خود را دریافت کردم. در سال 2008 و همچنان به ارائه خدمات مشاوره به سرمایه گذاران نهادی و افراد با ارزش خالص فوق العاده بالا ادامه می دهد.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

In case you have virtually any queries concerning wherever and also how to utilize اخبار بازار خودرو قطره, it is possible to e-mail us in the web-page.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright 2019-2021 © 에티테마